dust8

Co všechno bylo za komunistů lepší, než je teď?

Odpovědi
led

Na odpoveď porovnávaním tu nie je dostatok miesta pre jednu odpoveď, nehovoriac o tom, že dlhé príspevky mnohí tu prevažne preskakujú a odsúvajú do stratena

Kepler

Čéče, vzpomínal jsem asi 5 minut a na nic si nevzpomněl. Asi Alzheimer, nebo alkoholová demence. Na jaký nesmysl ses to zase vlastně ptal?

df

Potraviny

dust8

led: Notak, ale alespoň něco zajímavého se u tebe nenajde? To bych se divil. ;)

led

Najde sa veľa a netajím to, ale nemienim tu naháňať vodu na mlyn vášní