Co všechno by se muselo stát, aby na Odpovědi.cz chodilo více lidí?

Nejlepší odpověď
Drap

Musel by se zvýšit počet solidních otázek a snížit se počet těch hloupých a nic neříkajících. Takových jako je třeba tato:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dostane-se-u-holice-sleva-pokud-se-tam-donese-vlastni-strojek-ci-jej-nebudou-chtit-pouzit-treba-ani-za-priplatek

Další odpovědi
yuko

Museli by tu zastupci z ruznych oboru. Jen tak byste mohli ziskat kvalifikovanou odpoved. Ale zdarma to nikdo delat nebude. Tak si tady vsichni hrajeme na to, ze neco vime nebo ze neco vzhledame pro druhe. Odpovedi jsou pro zabavu, ale i pro zavislost. Ale jsou tu odpovidajici, kteri opravdu dovedou poradit.
Vsechno, na co se tu ptame – ptate, si muzete sami vyhledat. Jenze to chce cas a tak je jedodussi se na to zeptat. Ale nemuzete ocekavat, ze se Vam dostane kvalifikovane odpovedi.

Kepler

Nesouhlasím tak docela s odpovědí yuko. Je tu velká část otázek názorových, kde není třeba odborníka. Fundovaných odpovědí je tu taky dost, skutečných odborníků tu sice není mnoho, ale dokáží aspoň najít odpověď na netu. Pak je tu ta nešťastná možnost nahlašování odpovědí, často se to zneužívá a mnoho lidí kvůli tomu naštvaně odchází.

ivzez

Stačilo by přemýšlet před formulací a vložením otázek.

Dobré a zajímavé otázky přilákají i zástupce různých oborů.
(Není tak docela pravda, že zdarma odpovídat nebudou.)

A kvalitní odpovědi přivedou nové návštěvníky i uživatele.

Emefej

Muselo by dojít k zásadní redukci hloupých otázek.

yuko > řada otázek je názorových nebo jsou tak triviální, že k jejich zodpovězení odborníků netřeba.

Brozma

Lidé by museli přestat odkazovat tazatele na Google. Uvědomte si, že Google není vševědoucí a tenhle server je jediná záchrana! Ale jsou tu individua (např. Arygnoc), kteří v odpovědi napíšou: „A Google nic neví? nebo "Zkoušel jsi googlit?“. Tyhle odpovědi jsou pro tazatele bezcenné! A navíc nikdy nevíte, kdo sedí za monitorem. Vemte si že se třeba mladší školák zeptá na nějakou otázku do školy (pokud sem rovnou nestrčí zadání domácího úkolu) a někdo mu napíše, ať si to vygooglí. Co si ten chudák počne?! SAKRA LIDI!!! Ne všichni lidi (nezáleží na věku) umí googlit, tak těm tazatelům odpovězte a neodkazujte je na Google! Vůbec mu tím nepomáháte, právě naopak! Škodíte mu tím, že ho necháte na holičkách a on je pak zoufalý!