Complex

Co všechno by podle vás měl umět robotický vysavač, abyste jej koupili?

Nejlepší odpověď
Drap

Nenapadá mně nic, co by mně mohlo přimět ke koupi

Další odpovědi
Edison

Taky můžem položit obráceně: Co by umět neměl, abychom si jej koupili… 😁

Kepler

Kromě vysávání by měl ještě vyprávět sprosté vtipy a tisknout dokonalé tisícikoruny.

ivzez

Já to mám jako Drap a Edison → nevidím jediný důvod
a nenapadá mne nic, pro co bych jej koupila.

Vlastně → právě mě jedna věc napadla: Kdyby uměl odstínit všechny „špiony“ → Chrome, Google, Facebook, kamery v ulicích, OC, … možná, že bych přece jen zauvažovala.

orestez

Měl by si umět sám koupit náhradní akumulátor.

Kelt

Měli by k tomu dodávat ještě ženskou, která nemluví uklízí a vaří. A šlo by ji měnit.

nyjono

Vyšší výkon.
Ty, co jsou aktuálně v prodeji jej mají celkem mírný.