ncls55

Co všechno by jste udělali?

Co všechno by jste udělali za 5000000KČ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud mi je opravdu dáš, tak cokoli.
Večernice: přestože to není moje otázka, já bych to rád věděl :)
Honza19hk: Hlásím se s tebou do práce, taky si je klidně poctivě vydělám.

Další odpovědi
vecernice

Radši to nechtěj vědět.
Doplňuji:
Tak že pánové,nikdo mi nebude říkat,že takový prachy vidělá někdo poctivě.Z toho už jsem vyrostla,protože dřu denně šestnáct hodin i více a furt nic.Z troškou ironie doufám,že mi nikdo tyto peníze nenabídne za nějakou nekalost.Lidi udělali hrozný věci i pro mnohem mínˇ peněz ne?Věřím že k nim nepatřím!

ten který je

Ty jsi z tý soutěže rychlý prachy vid ty roštáku.:-)

anonym

Klíďo-píďo bych tě vodkrágloval.
Možná i za míň,alespoň by jsi nedával takový telecí otázky.

nk

skocil kilometrovej bangigumping

honza19hk

nic radši bych si je podstivě vydělal
Děkuji večernice,ale radši se nauč česky, protože „vidělal“ se píše s tvrdým Y(předpona -vy-)

panenka

záleželo by na tom co by to konkrétně mělo být pak bych se rozhodovala dále

anetadela1

Nejvejš bych snědla pavouka (nejedovatýho). Kdyby to měla být např. nájemná vražda, tak ani za 10 melounů.