Co vše zdarma zvyšuje návštěvnost stránky?

Když čtu o tom jak funguje návštěvnost připadám si jako studovat Bibli taky mnoho ideálů a málo praktických rad! Zjistil jsem že dobře na tom s návštěvností jsou státní instituce a nejhůře na tom jsou soukromé blogy bezvýznamných lidí jedině že bych založil nějakou novou zbytečnou státní instituci ale nechci stát sobecky okrádat už tak se topí v druzích.
To je můj vzor http://www.usa.gov/

Odpovědi
Emefej

Pokud budeš na web psát zajímavý, aktuální, užitečný nebo dostatečně šokující obsah, bude návštěvnost jistě stoupat.

rigormortis

SEO optimalizace

postcd

když lidi mluví na sociálních sítích o tvém webu, nebo jinde rozproudíš diskuzi. musíš na webu samozřejmě nabízet nějakou užitečnou službu, informace.

Hanka1970

Dobrý den všem. Jsem v podnikání teprve chvíli a až teprve korona mě dostala do online prostoru. Zatím se v tom učím nějak pohybovat a zjišťovat, jaké jsou vlastně možnosti. Zkusím Vám poradit. Není to cesta úplně zdarma, ale je to ta levnější varianta ,,inzerce". Já používala: <a href=„https:/­/kvalitneseo.cz/co­pywriting/“ rel=„nofollow“>kva­litné SEO</a> a hned jsem viděla posun v analytice. Paní je velmi milá a ráda vše pořeší. Nebyl problém se domluvit. Takže kdybyste chtěli, můžete mrknout ;)