barusee

Co vše zapadá do životopisu pro studenty mladší 18 let?

Existuje nějaká předloha v této verzi nebo se má vyplnit ten klasický s vynecháním určitých věcí?

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete vzor životopisu. Je stejný jako pro ostatní, jen neyplníte zaměstnání. Nebo můžete napsat – různé krátkodobé brigády.
Vzdělání – nedokončené, nebo ukončím maturitou v červnu 2010.
Znalosti zůstávají.
Doplňuji:
Překlep – omlouvám se, ukončím v června 2011.

Zdroj: http://www.vzory-zdarma.cz/zames­tnani/zivotopi­sy/profesni-zivotopis/