co vše si mohgu dovolit bez pokuty jako řidič označeného vozidla Tělesně postiženého.

Dobrý den,zajímá mě co všechno mohu porušit pokud jsem řidič vozidla a mám průkaz ZTP a předepsaným způsobem označené vozidlo. Bylo mi řečeno že mohu bez trestně vjet i do zákazu vjezdu všech motorových vozidel a stát i na místech kde to není v žádném případě dovoleno. Je to pravda? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
cukrar

jak kdy a jak kde.
http://www.va­clavkrasa.cz/po­radna/dotazy-a-odpovedi/doprava-a-parkovani.html

janek66

Je to opravdu velmi různé a co vám v jednom městě projde,za to v druhém zaplatíte pokutu.Zvlášť městská policie má často svůj výklad zákonů.