Michal Kole

Co vše se vy žákyně a žáci učíte v „Člověk a svět práce“ či co se vaši synové a dcery učí v tomto předmětu učí ve škole?

Nejlepší odpověď
hanulka11

za nás se tomu předmětu říkalo – pozemky,vaření ,dílny – bylo to prima

Další odpovědi
M.

Jeden rok zahradničení, další technické kreslení (rýsování), dílny, kuchyňky, diskutování o výběru povolání a příležitostně nám k tomu učitel přidává to, co potřebuje on.

dudu

Pro mne tento předmět kdysi na střední zemědělské technické škole znamenal širokou škálu činností – práci v kotcích se selaty, ve slepičárně, v kravíně a odchovně býků, okopávání řepy nebo sběr brambor atd. Ve vyšších ročnících pak organizaci této práce, její evidenci a schopnost zmíněné činnosti ocenit a odměnit. V dalším vzdělávacím procesu pak zvládnout biologii, zoologii a botaniku vč. vědomostí o chovu zvířat a pěstování rostlin a gentice až po statistické a ekonomické závislosti těchto aktivit.

Tw!st

My se v tom učíme třeba kolik by měl člověk denně spát hodin, nebo jaký jsou druhy lidí atd…

Doplňuji:
jo a můžeš být vklidu, plavání to není :)