Miroslavst

Co vše se dá kompostovat?

Co vše lze kompostovat?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/225746-puda-v-cesku-prestava-rodit.html

Nejlepší odpověď
kropitko

To si zase nějaký chytrák vymyslel aby mohl svážet odpad, kompostovat a zemědělcům prodávat,,,jo,jo,­,čecháčkové jsou v tomhle machři,,,docela slušný podnikatelský plán, né??!!
Někdy mi to hlava nebere, na co ti lidé nepřijdou,,,jinak se dá kompostovat vše, co je přírodní a v pohodě se rozkládá,,,,

Další odpovědi
anonym

až bude nejhůř a možná to nebude trvat tak dlouho,můžeme ještě pěstovat rýži,podmínky pro ní budou optimální

anonym

Četla jsem to ráno,tam je dole v článku napsáno,co vše se dá kompostovat z domácího odpadu.Určitá skupina lidí bude mít zas výmluvu pro nepořádek před domy-budou vlastně kompostovat!Takže odpovídám,kom­postovat se dá vše!

venkovan

Problém v tomto kompostování je, že na pole se budou navážet komposty i s nežádoucími příměsemi. protože lidi jsou nepořádní a do bioodpadu nahází všechno možné. Lepší by bylo přestat vyrábět ze slámy peletky a slámu vracet do půdy. Pár kompostáren jsem již viděl. Iluze, že co do kompostu se vytřídí jsou asi jako když někdo věří, že u nás budou politici pozitivně pracovat pro své voliče