Avatar uživatele
Miroslavst

Co vše se dá kompostovat?

Co vše lze kompostovat?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/225746-puda-v-cesku-prestava-rodit.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, BEAES, anonym před 4785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

To si zase nějaký chytrák vymyslel aby mohl svážet odpad, kompostovat a zemědělcům prodávat,,,jo,jo,­,čecháčkové jsou v tomhle machři,,,docela slušný podnikatelský plán, né??!!
Někdy mi to hlava nebere, na co ti lidé nepřijdou,,,jinak se dá kompostovat vše, co je přírodní a v pohodě se rozkládá,,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

až bude nejhůř a možná to nebude trvat tak dlouho,můžeme ještě pěstovat rýži,podmínky pro ní budou optimální

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Četla jsem to ráno,tam je dole v článku napsáno,co vše se dá kompostovat z domácího odpadu.Určitá skupina lidí bude mít zas výmluvu pro nepořádek před domy-budou vlastně kompostovat!Takže odpovídám,kom­postovat se dá vše!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Problém v tomto kompostování je, že na pole se budou navážet komposty i s nežádoucími příměsemi. protože lidi jsou nepořádní a do bioodpadu nahází všechno možné. Lepší by bylo přestat vyrábět ze slámy peletky a slámu vracet do půdy. Pár kompostáren jsem již viděl. Iluze, že co do kompostu se vytřídí jsou asi jako když někdo věří, že u nás budou politici pozitivně pracovat pro své voliče

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek