hanka R+

Co vše potřebuju na vyrobu gelovích nechtu :)

Chtěla bych se naučit dělat gelove nechty…co k tomu budu potřebovat ? + něaky dobry eshop :)
chci dělat kamoška a tak :)) moc děkuju předem za odpoved´i :) :* (promin te že jsem to napsala tak zkratovitě ale nemam čas) :)
Doplňuji:
Moc se omlouvám za pravo pisne chyby :(

Nejlepší odpověď
anonym

No , jestli chces vyrabet nehty tak jak pises , tak snad radsi ani nevyrabej. 🙂
Omlouvam se , nekdy si chci vyzkouset jake to je byt za zlou.

  • iv-

Doplňuji:
Po doplneni : Hanko , uz radsi ani nic nedoplnuj. ☹ -iv-

Další odpovědi
fablen

cizinka? To jediné by snad omlouvalo hrubky v příspěvku.

Pište dotazy až na ně čas mít budete a dejte si záležet, aby Vás ostatní pochopili a mohli poradit.

anonym

V Google je toho dost .
Video výroby gelových nehtů po francouzsku – Gelové nehty