JohankaDl

Co vše potřebuji k prodeji mnou pečeného jídla ve stánku?

Na slavnostech bych si chtěla otevřít stánek s doma pečenými buchtami, bábovkami, sušenkami, muffiny… Ale mám jen živnost na prodej. Co potřebuji dále? Nějaké zdravotní potvrzení nebo něco s hygienou? Díky moc

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě zdravotní průkaz od lékaře (zajdi ke svému), s hygienou taky, na místě prodeje, info na každé hygienické stanici.

Další odpovědi
Drap

Kromě zdravotního průkazu budeš potřebovat vyřídit živnost na výrobu potravin a místo na výrobu , schválené hygienou.