zjentek

Co vše potřebuje chlap mít, aby si mohl dovolit mít taky ženskou?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Teprve dnes, po shlédnutí staršího videa, jsem se dozvěděla, že na ženy zaručeně zabírají sexuální hračky, kde vede Porsche 911.:-) Upřímně dala bych přednost Lotusu nebo TVR, kdybych byla ten případ.

Další odpovědi
aliendrone

V zásadě nic světoborného (i když JAK PRO KOHO), stačí pouhá TRPĚLIVOST. Abych byl konkrétnější tak ta, pro kterou se hodí přívlastky jako „extrémní“ či rovnou „svatá“. ;) :)

TWL nepředstírej neznalost. Jistě víš, že NIKDO ti nedokáže tak SNADNO, LEHCE a přitom MONSTRÓZNĚ hnout žlučí, jako babuchen. Obzvláště to platí pro kategorii zvanou „ta moje“. ;) :D :D

Dvorní šašek

Pořádné gule.

Kazatel

Sebevědomí, panáčku, sebevědomí.

elkon

Od skutečného chlapa bych takový dotaz nečekal. Chlap nepotřebuje v podstatě nic, záleží na přístupu té ženy. Skutečný chlap takto nepřemýšlí, ale koná.

zjentek

Elkon a právě pro takové je tady ten dotaz. ((;

(Ve smyslu skýtá se jim zde JEDINEČNÁ možnost aby jim docvaklo, že pokud nepřemýšlejí a konají, mohou mít doma něco, co do smrti NEPOZNAJÍ! (; D; D;

zjentek

Pardon, oprava: …jedinečnou možnost se zamyslet (; ((;

zjentek

Kazatel, sebevědomím ji později zcela dobiješ, chuděrku 🤷‍♂️

Leda by ho měla taky dost jenže takový stav se zase ekluje s ženskostí, tak si vyber (;

Pospíšil

Peníze. Co jiného.