Co vše může exekutor zabavit na kontaktní adrese dlužníka?

Jedná se mi zejména o to, když mám nájemní smlouvu s nájemníkem o podnájmu, zda mi může přijít do tohoto bytu exekutor a zabavit vše, co nalezne v bytě. Jakým způsobem se proti tomu bránit?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud máte sepsanou nájemní smlouvu,ve které je uvedeno,že veškeré vybavení je Vaše,tak nic,pokud i přes to něco zabaví,budete si muset podat žalobu na vyloučení věci z exekuce. Podotýkám,že není od věci mít na tyto věci doklad..

Jo a na kontaktní adrese dlužníka,má exekutor docela smolíka,,,,první co je,tak jde po trvalém bydlišti