Angi-Shy

Co vše musí člověk udělat, aby dostal starý seriál zpět do TV a měl i nové díly?

Zajímalo by mě, když je třeba nějaký starý kreslený seriál, který se už nevysílá nebo nemá nové epizody, co všechno by bylo zapotřebí udělat, aby se seriál mohl zase vysílat a tvořil i nové díly? Například že to člověk musí odkoupit?

Nejlepší odpověď
ivzez

Pro opětovné vysílání by muselo být tolik zájemců,
aby se TV vyplatilo zaplatit za vysílací práva.

Seriál nic netvoří.

Pokud by byl zájem o nové díly, tak snad si sehnat
příslušné profese a po dohodě s autory seriálu
(a pochopitelně opět zaplacení) natočit nové díly sám/sama …

Další odpovědi
led

Záujem zodpovedných (divák je tvor prispôsobivý pri dobrej mediálnej masáži zhltne všetko na tanieri) a peniaze potrebné k výrobe a vysielaniu. Také humorné pojmy ako kvalita, umenie, to už nie je v móde. A peniaze, tie dokážu urobiť divy aj s presvedčením tvorcov.