Co vše k Wi-fi???

Prosím vás poradí mi někdo co všechno potřebuji k zařízení bezdrátové sítě Wi-Fi?

Odpovědi
Gollumek.88

wifi router, notebook který má wifi, popřípadě dokoupit wifi do něj, u pc totéž. Wifi karty koupíš v každém pc obchodě, wifi router taky. Doporučila bych TP-Link TL-WR1043ND asi nejlepší zařízení na trhu, za slušnou cenu :) poté podle návodu dostat se do zařízení nastavit si wifi apodobně. možná ještě utp kabel pro připojení z modemu do routeru :)