Mirdas

Co vše jste ve světě ochutnali?

Zda rádi cestujeme, vedle prohlídky památek, přírodních krás tamnější země by jsme měli ochutnat i místní kuchyň.
Co vše jste ochutnali a jak vám to chutnalo?
Doplňuji:

Zda máte možnost, uvítám i recepty

Předem děkuji.
_

Nejlepší odpověď
setapouch

Vse? Uplne vse? Tak predne by to byl tak dlouhy seznam, ze by se sem uz nikdo nevesel. A za druhe si to nepamatuju.
Doplňuji:
Pokud myslis nejzajimavejsi, tak asi cervy na pomerancich nebo sipkovou marmeladu (do te doby se mi marmelady hnusily, proto ji zminuju). Oboji vyborne. Jedl jsem i jakehosi hada, to bylo takove jemne masicko. A jedl jsem tarantuli. To byl hnus, ale byly to proteiny.

Další odpovědi
talka

Nejvíc mi chutnaly v Řecku a ve španělsku smažené krevety a ve Francii kozí sýr.

Doplňuji:
Překlep: Španělsku

Nevíteto?

Vybavuju si jenom nějaké mořské plody a chobotnici, ale moc mi to nechutnalo 🙂

Agneta

Žabí maso je výborné asi jako kapr, žraločí je jako sádlo, nedá se jíst, chobotnici nebo šneky bych nejedla, humři, langusty a podobné potvory sice zasytí, ale není to tak úplně ono, pravé syrové sushi bych nejedla…:DD
Nejvíc těch potvor má čínská kuchyň – tam se můžou hrdinové ukázat, na co si trounou, už jen jak to tam bylo cítit (byla jsem v HongKongu, Macau a Šenženu), nebo na Islandu to národní jídlo, to byste se poblili, to raději ani nebudu uvádět :DDD

setapouch

Hadovi se urizne hlava, stahne se z kuze, vyndaji vnitrnosti, upece nad ohnem.
Pavoukovi opatrne stahnes kozovity chlupaty „oblek“ a vnitrek hodis na rozpaleny kamen.

setapouch

Vzpomnel jsem si na bource. Jestli chut muze pripomenout smrad, tak bourec chutna stejne jako smrdely stare hadry na podlahu, co jsme meli na vojne. Hnus.