co vše jste ochotni udělat k získání peněz?

Odpovědi
dj.david1234

Dá se říct cokoliv…
ALE…
Nic co porušuje zákony ČR

Mili @

souhlasím s Davidem…
😁
poctivou prací se stejně vydělat nedá.....

Miroslavst

To záleží na povaze člověka-nečlověka. Někteří půjdou klidně i přes mrtvoly, nestydí se za nic.
Někdo zneužije druhých ke svému prospěchu a to tak, že on je velký pán a ti druzí nikdo.
Ale jsou i lidé slušní, co ctí zákony a morálku. Bohužel těch je v dnešní době málo.

anonym

Drzim se hesla-pomalu,ale jiste.A myslim si buraku,ze rychle se nabyde a brzo pozbtde.Aspon to u vetsiny lidi to tak chodi.Lepe se mi spi.
Doplňuji:
ulet-pozbyde

anonym

Já jsem kvůli tomu ochotná chodit do práce,občas nějaký hazard.(sportka nedělní)

tom004

Říká se,že práce je poslední zoufalý prostředek,jak přijít k penězům,ale zase máte „klid“. A drobný hazard jako sportka,kurzové sázky,trochu vzrušení z pocitu možného zbohatnutí,je příjemné.

Terryle

Já toho pro prachy udělám děsně moc. Dokonce i k PRÁCI se dokopu, považte…

Radak

Také neumím jinak vydělávat než prací. Ale moc by mě zajímalo, jestli to jde jinak a nekrást.

poa.li

Pracovat… Všechny ostatní cesty by byly v rozporu s mým svědomím..