Minas

Co vše je potřeba k uspořádnání protestu ?

Zdravím, chci uspořád protest, ale chci aby bylo vše v pořádku a němel bych a další lidé problémy s policii, chceme jen stát před radnicí a protestovat, jsme sluštní lidé kteří chrání naše názory. Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Povolení místní radnice k uspořádání protestní akce.

Další odpovědi
Lamalam

Kromě povolení je zapotřebí sehnat dostatek protestujících.

Pepa25

Ke shromáždění nepotřebujete předchozí povolení státního orgánu, konání většiny shromáždění musí být předem oznámeno příslušnému úřadu.

Vyčerpávající odpověď viz zdroj:

Zdroj: http://frankbol­d.org/poradna/ka­tegorie/petice-a-shromazdovani/ra­da/jak-usporadat-nebo-se-ucastnit-shromazdeni