Mili @

Co vše dáváte na chlebíčky???

Nemáte nějaký dobrý nápad na změnu?
Ne jen salám, sýr, vejce.....

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás jsou oblíbené s krabí pomazánkou a na ní položím jen kolečko citronu, další
krevetové s kolečky rajských a posypané pažitkou

Doplňuji:
u nás jdou hlavně lehčí pomazánky chlebíčky se salátem jsou dost těžko stravitelné ještě se salámem a vecem atd....., nejlepší jsou stejně chuťovky, můžete udělat tolik druhů......

Další odpovědi
magicm18

Tak,absolutne u mne vedou chlebicky s cesnekovou,sy­rovou pomazankou.No,a na to vlasske orisky.Jo a co je take mnam,chlebicky s trescimy jatry,cibulkou­.Berte to tak,co clovek-jina chut.

anonym

Co já už všechno zkoušela,těch pomazánek,ale stejně vždy zmizí stará dobrá klasika jako první.

iwetax

Dávám salát, šunku , okurku a sardelové očko. už slintam.Mňam

Radak

Nastrouháme celer, do toho přidáme podle chuti bílý jogurt nebo majonézu, česnek a sůl. Chlebíček se pak dozdobí okurkou, paprikou, sýrem, ořechem nebo mandlí, podle toho, co je doma.

anonym

Žena dělá na chlebíčky ševcovský mls a ozdobí to klasikou!

Angela2713

Večku pomazat máslem,na to půl vejce,ze stran gothaj a přelít majonézou.Posypat cibulkou.
A nebo jen vajíčka na plátky rozprostřít na veku s máslem,přelít majonézou s kečupem a zase posypat cibulkou.Mnam.

pussy

nejraději česnekovou pomazánku, pomazánku z loupaných krevet restovaných na víně a česneku s troškou majonézy, krabí pomazánku, ořechovou pomazánku, a přítel miluje tvaroh ochucený jen solí, plátek šunky a kousek ananasu!