mosoj

Co vnučce do památníku ?

Malovat neumím. Bože, co mě to na stará kolena potkalo!

Děkuji za inspiraci.

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Každý malovat umí…jen tomu musí chtít uvěřit. 😉
Ale pokud jsi fakt ‚ztracený‘ případ, pořád máš ještě takových možností na výběr…

Můžeš třeba jen napsat srdečné věnování a podepsat se (popř. text doplnit jednoduchými malůvkami atd).

Nebo krasopisem vepiš nějaké svoje moudro, radu do života, svůj oblíbený citát, krátký příběh nebo vzpomínku na něco, co jste spolu zažili…

Nebo z pěkných časopisů vystříhej jednotlivé motivky a poskládej z nich koláž (např. rozkvetlá louka, nebe s mraky,…)

Nebo si kup nějaké nápadité omalovánky menšího formátu (popř. vytiskni z internetu) a pečlivě vybarvený obrázek pak do památníku vlep.

Nebo si na netu najdi hezkou předlohu pro křížkovou výšivku a do čtverečkovaného papíru motiv podle jednotlivých bodů překresli.

Taky můžeš nalepit nějakou pohlednici, vylisovaný květ nebo čtyřlístek pro štěstí…

No a v úplné nouzi se dá i trošku zašvindlovat a vybraný obrázek do památníku prostě obkreslit přes pauzák…ale věř mi, že až vnučka trochu odroste a bude víc vědět o životě, určitě si bude víc vážit tvé vlastnoruční ‚mazaniny‘ než obkresleného veledíla. 😉

Doplnění:
A co třeba nalepit tam fotku? Nějakou pěknou rodinnou..nebo jestli dobře fotíš, tak např. snímek vašeho oblíbeného místa, okolní krajinky atd. Ručně můžeš pastelkami nebo fixou dokreslit jednoduchý rámeček (popř. ho do fotky vložit přes některý editor ještě před vytištěním).

Další odpovědi
anonym

Já dětem vepsal: Cti otce svého i matku svou! Památník u vnuků je pasé.

dudu

Ideální je založit vnoučatům např. u Komerční banky " Dětské konto", tam pro začátek tvého opakovaného měsíční spoření složit každém alespoň sto tisíc a do památníku jim pak krasopisně vepsat dostupné číslo konta.

zjentek

Vylisovat něco, co dá příroda, když „jinak“ nedala. Bůh ti teď žádnou inspiraci nedá!

anonym

Vepsat nějaké rady do života se nehodí?