fcoop

Co vlastně znamená výraz?

„cintat si pentli“?

Nejlepší odpověď
anonym

Pamatuješ na Grosse?Ten si cintal pentli.O sociálním cítění o křišťálu co nemůže být křišťálovější a zatím si mastil kapsy.To je u mě hustě cintat si pentli.

Další odpovědi
baghira

Mluvit nesmysly, které jsou tak hrozné, že při opouštění úst jsou schopné znečistit kravatu (pocintat pentli).

hanulka11

myslím, že to je jako cintat si přes pysky …
prostě kecy kecy kecy a čeká, že jim někdo uvěří

chudst

Tohle slysim prvne a na googlu jsem vysvetleni nenasel.

jami155: takze jinak receno – Kaze vodu a pije vino?

anonym

Já to jinak taky neumím vysvětlit,plácá a plácá,hodiny dokáže mluvit,bez významu ,prostě si cintá a cintá.

chudst

Aha, dekuju :)