zjentek

Co vlastně předcházelo zakleknutí pana Floyda v Minneapolis?

Čím se mistr Floyd provinil, než tam na něj policistické hnutí zakleklo?

Nejlepší odpověď
Edison

„Floyd seděl v černém minivanu se dvěma dalšími lidmi, když se k němu začali blížit dva muži v uniformách. Po jejich výzvě vylezl z auta, dostal pouta a policisté ho odvedli ke služebnímu vozidlu. Co se dělo bezprostředně poté zatím není známo, další vývoj ovšem zachycuje virální video, které obletělo svět.“

Jako zásadní vidím právě ty momenty, o kterých se píše, že „není známo“. Tam se něco muselo stát a to zřejmě nikdo z opozice pro jistotu vůbec nenapíše a poldy nikdo poslouchat nebude, bo to jsou přece ti zlí…

Zdroj: https://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/101421/duvod-nepokoju-v-usa-z-americkych-protestu-proti-policejnimu-nasili-se-klube-celostatni-problem.html

Další odpovědi
marci1

Policista Chavin klečel na Floydovi, který byl podezřelý, že má v autě padělané peníze. Floyd neodstoupil o krok od auta a bránil se zadržení.
Policista Derek Chauvin, který při zásahu klečel na krku George Floyda, jenž při tom prosil o život a stěžoval si, že nemůže dýchat. Floyd krátce po zásahu zemřel.
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/cla­nek/smrt-v-minneapolis-podezrely-policista-zatcen-guverner-se-omluvil-za-zasah-proti-novinarum-40325933

Kryšpín

Nadával sprostě a urážel policistu.

elkon

Sleduj zprávy a nemusíš se ptát.

zjentek

Elkon, však o tom NIKDE NIC! Seasi ptám proč ty kokot?