Kroupič

Co víte o OVB a jaké máte zkušenosti ?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

finanční poradci – vždycky záleží na člověku, když vám sedne, zkuste to s ním, ale pozor, jestli vám bude nutit životní pojištění za víc jak 1000,– měsičně, že to je výhodná investice – rychle od něj pryč
přiznám se, že než OVB, tak radši Partners – ty se od nich odštěpili… nebo rovnou Fincentrum – zvítězili v testu černých ovcí v ČT

Zdroj: www.fincentrum­.com/financni-poradenstvi/nej­kvalitnejsi-poradenstvi-v-cr.html

Další odpovědi
Salvaje

Přesně tak, vždycky záleží na člověku. Jestli mu jde jen o provize nebo jestli ho opravdu zajímá, aby Vám nastavil smlouvy dle VAšich potřeb.
Jestli uvažujete o spolupráci s nimi, doporučila bych radši Partners. Mají skvělé školení a podporu nových poradců. Jen pro info, nepracuji pro ně, ale na školení jsem byla.

Kroupič

Dámy moc děkuji hodně jste mi pomohli :)