MichaelOffic

Co vidí ta „dnešní generace“ na těch ‚youtuberech‘?

A taky byste chtěli, aby ty dnešní děcka a puberťáci měli normální dětství bez techniky, hráli si venku, četli knihy, jako my?

Odpovědi
orestez

Já v youtuberství mladých vidím jejich rozvoj, možná i začátek jejich směru v podnikání. Pokud tedy (ale) netočí hlouposti. A držím jim palce. Většinou mě v 95% neoslovuji.

Roman71

To taky nechápu.

„Světská sláva – polní tráva.“

Neříkám, že YouTube je špatný. Dají se tam najít skutečně užitečné kanály, ale chce to dostatečně dlouho hledat. Převážná většina videí na YT je spíš pro zábavu než pro poučení. Takže kdo hledá, najde. Chce to nehltat vše, co YT servíruje.. :)

Přál bych si, aby se dnešní mladí naučili ovládat techniku a ne aby technika ovládala jejich životy. Jenže to chce čistou hlavu a nenechat se tím pohltit.