hanulka11

potrestala bych jejich rodiče – je jim jedno co a kde holky dělají

huxa

njn, na jižní moravě by se to nestalo :) toto svědčí o tom, že člověk prostě neumí pít… hatujte mě, ale zastávám ten názor, že dítě se musí vychovávat a do toho patří i seznámení s alkoholem, klidně bych mému dítěti od 13let dával např. na narozeniny skleničku vína, aby, až dojde do styku s alkoholem se takto nezlil…

Reuef

vzpominky na mladi :)

Děda Louda

Ztrestat autora za neposkytnutí pomoci.

anonym

To by to doma lítalo, týden bych si nesedl na zadek i ve škole bych měl následné dny problémy. Kantoři by si mne vychutnali zkoušením. Na SŠ nám to dělala češtinářka, která učila i ruštinu. Pro ní nebyl problém během 5 minut celá třída za 5.

Horší je, kde se tak zlila nebo kdo nálevál.