Avatar uživatele
poa.li

Co ve svém životě považujete za nejzlomovější okamžik? Díky…

Zdravím…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? petka, anonym, vagra, iceT, Kerberus, evinka1, anonym, Deli před 4537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Smrt mého přítele, když mi bylo 18. Tenkrát jsem si myslela, že je konec všeho, vše mi bylo vcelku jedno, jakž takž jsem se s tím vyrovnala po sedmi letech.
Pak teprve jsem pochopila, že jsem si mezitím vzala tyrana – a rozvedla jsem se. To byl další zlomový okamžik, konečně jsem dospěla a postavila se na vlastní nohy.
Ten třetí byl, když jsem potkala svého současného manžela. Tento byl už jen pozitivní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zřejmě to (kromě jiného), když jsem si při svých zdravotních potížích uvědomila, že mnozí lidé jsou na tom hůře než já. Vyrovnala jsem se s problémy (nejen zdravotními) a naučila se s nimi žít, i když občas … Omezila jsem v tomto směru otázku „Proč“?

poa.li – vítám Vás zpět po delší pauze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Když jsem se narodil, dovršení 18let a vstup do manželství,narození dětí,osamostatnění dcer,narození vnoučat,úmrtí rodičů,závažné onemocnění a ztráta zaměstnání a další bude moje úmrtí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Okamžik kdy jsem se dozvěděl že mám vážnou nemoc. V tom okamžiku jdem si uvědomil, že i já jsem smrtelný !!!!
Všechno ostatní co jsem prožil je brnkačka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

odstěhování od rodičů
svatba
maturita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vznik a zánik človeka.
Pôrod. Zrodenie nového človeka je nezvratné.
Všetko ostatné sa dá zvrátiť.
PS.
prepáčte, stručnosť, ale ešte nie som tak stará, aby som sa ohliadala dozadu. Žijem budúcnosťou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Každý i sebemenší okamžik v mém životě měl vliv na další vývoj až doposud.Vše se odvíjí od narození.Snad se to dá nazvat osudem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Nejzlomovější chvilkou v mém životě byl okamžik, kdy jsem se dověděl o poměrně vážné nemoci, o které jsem neměl ani tušení a nikdy v životě mě nenapadlo, že by mohla postihnout zrovna mě.
Naše narození, škola, studium, práce, manželství a narození našich dětí, jejich výchova a později i jejich odchod z domova. To všechno jsou události,kvůli kterým žijeme, kvůli kterých má náš život smysl a víceméně s nimi ve svém životě počítáme.
Nečekaná vážná nemoc „zlomí“ váš život, takřka z minuty na minutu.
Věřte mi, nadarmo si lidé nepřejí především zdraví.
Nikdo totiž nikomu nepřeje, aby byl nečekaně „zlomen“ nemocí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Také zdravím poa.li.Všechno,co jsem prožila a je pro mě nové,vždy považuji za zlomové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
evinka1

každopádně narození mého syna. člověk převrátí své myšlení, názory a postoje… je to zvrat víceméně za jeden den. minulý starosti jsou k smíchu a dnešní starosti by nám byly k smíchu v minulosti 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Po vážném úrazu jsem si uvědomila,jak je život pomíjivý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek