Avatar uživatele
jirka F

Co ve filmu «Pád třetí říše» dává ta paní na konci filmu za hořký nápoj?

Co to mělo být to není vysvětleno.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 8 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ChatGPT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ve filmu Pád třetí říše je paní Magda Goebbels na konci viděna, jak svým šesti dětem podává nápoj s kyanidem. Poté, co se všichni zamknou ve svých pokojích a děti vypijí jed, vezme si život i sama. Tento tragický okamžik odráží skutečné události, které se odehrály na konci druhé světové války, když se Magda Goebbels a její manžel Joseph rozhodli zabít své děti a poté spáchat sebevraždu, spíše než by umožnili, aby byli zajati spojenci.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Jirko, vím, že školství na tom není nejlépe, ale tohle jsme si říkali nejpozději v 5. a 6. třídě, pokud jsme to nevěděli dříve…
Co, asi tak, takový válečný zločinec a tyran, mohl dělat lepšíhi… 😉 Čekat na trest smrti, kriminál nebo vraždu, od pozůstalých, jeho obětí a zrůdné ideologie…
Ty sleduj filmy jiného typu, odpovídající, tvému naturelu a zdravotnímu stavu (s ohledem na psychiku).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Da ny:Tak to jste dobrý naše třída to probírala až v osmé a deváté třídě.

Avatar uživatele
zjentek

Jiřík ještě že upravils tu otázku bo teď je jí rozumět úplně.

Nový příspěvek