Dankoo

Co váží 5 g?

Co váží 5 g

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mraky věcí. Mám dokonce velké podezření, že tuto hmotnost má mozek mnoha jedinců, nevíš o tom něco?! ;) :D :D

Další odpovědi
HZK

Třeba 2–3 lžíce kafe

Kepler

Cokoliv, co dokážeš odvážit na hmotnost 5 gramů v zemské tíži. Pokud by to bylo 5 G, pak jakákoliv hmotnost při gravitaci pětinásobku té pozemské.

metro

Krychle zlata o hraně délky 6,37 mm.

agentpv

Jemně ošoupaná mince 3 Centesimi od císař-pána Františka Josefa I.

dr.luha

5 ml (cm3) vody, (při 4°C super přesně).

jáára

List papíru A4

ivzez

Všechno, co váží 5 g.

KiwiKiwi

Dvoukoruna