Amie

Co vás zaujme na mužích jako první?

Docela by mě zajímal váš názor. Někde jsem četla, že převažuje zadek. Nechápu moc proč, neboť je přeci jen krapet mimo z osy našich očí.

Já osobně dávám přednost vlasů. Hnědé, dlouhé, husté a hlavně – jestli mu ůbec sluší. Nevím proč, ale vždy se mi líbili kluci s tímto stylem. Pak samozdřejmě rozhoduje i celkový obličej (piercig na mužích nesnáším) a následuje oblečení (jestli to není styl „rádobyfrajírek“)

Nejlepší odpověď
anonym

Zaujme mě 5V: Voči,vlasy,výš­ka,vobutí,výraz…:D

Další odpovědi
hanulka11

Oči, ruce,úsměv, mluva …a pak už to jde ráz naráz…

Petra09

Oci-pohled-vyska-vlasy-hlas.

jendahun

To všechno splňuje jeden cikán v našem baráku.Chcete ho?

briketka10

krásný nesmělý pohled tmavých očí, to se propadám až do země a hlava se mi točí, trochu tichošlápek, delší hnědé vlasy, pěstěné nehty, ležérní oblečení a dobře padnoucí kožené botky :DD

IK

Oči a úsměv.
Oči mi říkají jak se dotyčný dívá na mne ale také na svět, úsměv stejně a ještě k tomu zda dokáže být optimistický.
Negativních věcí rozpoznám hodně a dost se bojím jak bych to snášela. Stačí mi jedna reakce která prozradí konflikt názorů na který jsem citlivá, takže na co by mi byl krásný zadek i když by se dalo říct že o mnohém vypovídá, ani si nevzpomenu se podívat a to mi nikdo nevnucoval že to je nevhodné.

Damiana

Já dám na oči – výraz, hloubku pohledu, nesmí být povýšený ani vyhýbavý. Těkání očima také nemám ráda. Pane jo, z očí se dá přece vyčíst (skoro) všechno! A také charismatický, sebejistý, krásně zabarvený, zvukomalebný hlas. Ten je pro mě s očima na prvním místě.

Podle zadku poznám tak akorát jestli je to nenasytný lenoch nebo sportovec. A když jím chlapík moc kroutí, tak hledá obvykle jiný zadek…

pizlicka

vlasy,oci,ruce,pos­tava.