Avatar uživatele
Amie

Co vás zaujme na mužích jako první?

Docela by mě zajímal váš názor. Někde jsem četla, že převažuje zadek. Nechápu moc proč, neboť je přeci jen krapet mimo z osy našich očí.

Já osobně dávám přednost vlasů. Hnědé, dlouhé, husté a hlavně – jestli mu ůbec sluší. Nevím proč, ale vždy se mi líbili kluci s tímto stylem. Pak samozdřejmě rozhoduje i celkový obličej (piercig na mužích nesnáším) a následuje oblečení (jestli to není styl „rádobyfrajírek“)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, egroups, briketka10, IK před 4408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zaujme mě 5V: Voči,vlasy,výš­ka,vobutí,výraz…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Oči, ruce,úsměv, mluva …a pak už to jde ráz naráz…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petra09

Oci-pohled-vyska-vlasy-hlas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

To všechno splňuje jeden cikán v našem baráku.Chcete ho?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

krásný nesmělý pohled tmavých očí, to se propadám až do země a hlava se mi točí, trochu tichošlápek, delší hnědé vlasy, pěstěné nehty, ležérní oblečení a dobře padnoucí kožené botky :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Oči a úsměv.
Oči mi říkají jak se dotyčný dívá na mne ale také na svět, úsměv stejně a ještě k tomu zda dokáže být optimistický.
Negativních věcí rozpoznám hodně a dost se bojím jak bych to snášela. Stačí mi jedna reakce která prozradí konflikt názorů na který jsem citlivá, takže na co by mi byl krásný zadek i když by se dalo říct že o mnohém vypovídá, ani si nevzpomenu se podívat a to mi nikdo nevnucoval že to je nevhodné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já dám na oči – výraz, hloubku pohledu, nesmí být povýšený ani vyhýbavý. Těkání očima také nemám ráda. Pane jo, z očí se dá přece vyčíst (skoro) všechno! A také charismatický, sebejistý, krásně zabarvený, zvukomalebný hlas. Ten je pro mě s očima na prvním místě.

Podle zadku poznám tak akorát jestli je to nenasytný lenoch nebo sportovec. A když jím chlapík moc kroutí, tak hledá obvykle jiný zadek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

vlasy,oci,ruce,pos­tava.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek