afro.minerva

Co vás vždycky spolehlivě vytočí?

Nejlepší odpověď
dudu

Nedávno jsem zaslechl dosti peprnou definici:
moje stará se nejvíc vzruší, když z ní slezu a utřu si ho o záclonu!?

Další odpovědi
quentos

Nespravedlnost. Není nic horšího

Jahoda

Umíněnost, lež, když někdo podvádí, pyšní se..

ten který je

Sobeckost,faleš.

anonym

Paroubek s Rathem.

Nuk nuk

Nespolehhlivost (a to i přesto, že to je i má slabá stránka, nebo možná právě proto), nafoukanost -pocit nadřazenosti a lhostejnost.

dagry

kDYŽ NA NĚKOHO MLUVÍM A JE TO JAKO BYCH MLUVILA DO DUBU. Prostě nic, žádná odpověď.

Jakub

Stupidita, umíněnost a sebelítost.

panenka

lež,umíněnost

anonym

mně ,když vím,že mám pravdu a za nic na světě to nemohu dokázat,to bych se zbláznil.

Michal

Arogance, zarputilost a jakýkoli úředník,který vám hazí klacky po nohy ,místo aby se vám snažil maximálně vyjít vstříc.Dogmatismus a falešná bohorovnost.

Vicki

Nadutí hlupáci,pokryt­ci,snaživci a poklonkáři.

anetadela1

Mě taky jako Buda, když vím, že mám pravdu a nemoct to dokázat. Tupí a bezohlední lidé.

nicasca

Teplý pivo