Co Vas vylozene nebavi

varit,uklizet,nudit se,spechat,sp­ort,hry atd.?Pro me to je nuda a spech.

Nejlepší odpověď
rynek878

Víte,je to zajímavé,ale mne vždy nebaví to, co musím,pokud mne nikdo nenutí,tak mne baví všechno.No holt jsem paličatej „beran“

Další odpovědi
quentos

absolutně mě nebaví sport, ani aktivně, ani pasivně, jsem v něm naprostý analfabet a nechápu, jak si někdo (zejména ženy) může pamatovat, kdo kdy vyhrál jaký šampionát. Takže sám si to vynahrazuju pěší turistikou, cvičením a duševními sporty.
Nudu taky k smrti nesnáším, ale tu už jsem léta letoucí nezažil. Práce je dost a když není, umím se zabavit.

panenka

Já si ILIINES ani stěžovat nemůžu,protože vařit,uklízet musím kvůli své rodince co mě asi nebaví je tá nuda.

ten který je

Nebaví mne moc vařit,protože to moc neumím a mám nato málo času.V mém případě to také beru jako riziko požáru. 🙂

člověk

nebaví mne partnerka,když stále říká ne,protože musela uklízet,vařit,spor­tovat.....

Toruk

Nebaví mě špatné vztahy a potažmo namyšlení, arogantní, nebo podobně deformovaní lidi.

Jahoda

Ať se jedná o sport, domácí práce apod., nic proti tomu nemám. Obojí dělám velice ráda. Ale jak říkáte tu nudu a spěch, to se mi už nezamlouvá. Nuda mě „žere“ a spěch mě stresuje. A to se mi jaksi nelíbí… Dále to jsou povahy lidí. Když je někdo namyšlený, myslí si o sobě, že je nej, je arogantní, protivný už od narození.. To také nemám zrovna dvakrát v oblibě. 🙂

Michal

Zbytečně na někoho čekat.A nemyslím jen rande!