Avatar uživatele
anonym

Co Vas vylozene nebavi

varit,uklizet,nudit se,spechat,sp­ort,hry atd.?Pro me to je nuda a spech.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 5108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Víte,je to zajímavé,ale mne vždy nebaví to, co musím,pokud mne nikdo nenutí,tak mne baví všechno.No holt jsem paličatej „beran“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

absolutně mě nebaví sport, ani aktivně, ani pasivně, jsem v něm naprostý analfabet a nechápu, jak si někdo (zejména ženy) může pamatovat, kdo kdy vyhrál jaký šampionát. Takže sám si to vynahrazuju pěší turistikou, cvičením a duševními sporty.
Nudu taky k smrti nesnáším, ale tu už jsem léta letoucí nezažil. Práce je dost a když není, umím se zabavit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já si ILIINES ani stěžovat nemůžu,protože vařit,uklízet musím kvůli své rodince co mě asi nebaví je tá nuda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nebaví mne moc vařit,protože to moc neumím a mám nato málo času.V mém případě to také beru jako riziko požáru. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

nebaví mne partnerka,když stále říká ne,protože musela uklízet,vařit,spor­tovat.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Nebaví mě špatné vztahy a potažmo namyšlení, arogantní, nebo podobně deformovaní lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ať se jedná o sport, domácí práce apod., nic proti tomu nemám. Obojí dělám velice ráda. Ale jak říkáte tu nudu a spěch, to se mi už nezamlouvá. Nuda mě „žere“ a spěch mě stresuje. A to se mi jaksi nelíbí… Dále to jsou povahy lidí. Když je někdo namyšlený, myslí si o sobě, že je nej, je arogantní, protivný už od narození.. To také nemám zrovna dvakrát v oblibě. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Zbytečně na někoho čekat.A nemyslím jen rande!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek