SteimlX

Co Vás vede odpovídat lidem na banální i závažné otázky?

Omlouvám se za podání věty asi to nejni správně, ale jsem krapet opit, tak mi to moc nemyslí))
Doplňuji:
2 Bohemica: Nebála se, má slivovice je staršího data, než je metylová aféra))

Nejlepší odpověď
anonym

Snad nebudeš za chvíli i slep či mrtev…Na závažné otázky odpovídám z pocitu nepostradatelné důležitosti a na banální odpovídám z chamtivosti.
Doplňuji:
…neb jsem lačná bodů, protože i ten jeden bod může být ten, okolo kterého se točí můj vesmír…:D

Další odpovědi
Damiana

I banální otázka může být závažná a závažná může být banální. Záleží na úhlu pohledu a na tom kdo zrovna odpovídá.
Třeba alkohol ti nedá odpověď na nic, ale zaručeně zapomeneš na to, na co ses ptal.

www

Na otázky banální občas nepovím, poněvadž nevím proč se tazatel ptá.
Na už závažné jen tehdy, pokud znám (nebo najdu) odpověď. Takže z mého pohledu je zde většina otázek banálních, včetně tvé 😁.
Takže většinou je ve stručnosti mou odpovědí toto: občasná nuda.
Doplňuji:
Zase můj mobil+prsty.. Takže ne „nepovím“, ale „odpovím“ mělo být!

marijakes

Já jsem hledala nějaké docela důležité věci a narazika na toto, spíš asi diskuzní fórum, dostala jsem dobrou radu a jelikož jsem se musela zaregistrovat, tak jsem tu párkrát písla také. Někdo pomohl mně, pokud budu vědět zase něco já poradím já.
Doplňuji:
Jejda, ale asi je to návykové, bude ze mne závislák.

briketka10

přijali tě na vejšku, nebo co jsi slavíl :D))

huxa

bratře pod na mou hruď :DDDDD

asik protože jsem rád etroverdní :DDD

pizlicka

touha pomoci,a na pro mne tzv.banalni neodpovidam.