FlAsh_7

Co vás v životě nejvíc posunulo?

Nejlepší odpověď
Henry1660

Bolest, ztráty, vlastní ctižádost, samota, knihy.

Další odpovědi
da ny

Úplně nejvíce nemoc…

Kelt

Třeba poznamenat, že cennější jsou získané zkušenosti, názory, než zlepšení finančního stavu.

dust8

Zkusit se postavit tomu z čeho máte obavy, strach. Postupně. I když někdy může být složité sladit to s vlastním nitrem (myšlenkami), které se mohou jakou bránit či přímo nekontrolovatelně negativně působit. Některé věci se tak pak dají překonat a gratuluji těm, kteří to vzládají i sladit ve svém duchovnu.

Rokio

Úspěšné absolvování maturitní zkoušky.

briketka10

Nemoc, přátelství, odchody mých blízkých a mazlíčků.

Přehlížení věcí, které byly dříve důležité do pozadí a
upřednostnění jiných.

petka.s

posunovač

zjentek

Letadlo. Ale blbec jsem přilít zpět.