Georgo2010

Co Vás v TV reklamách nejvíce irituje?

Nejlepší odpověď
arygnoc

samotná existence tv reklamy.

a že ze mně dělají blbce (bez tohohle přece nemůžete žít!)

Další odpovědi
fcoop

Ty neustále se opakující stupidity = vymývání mozků.

Tahle – na „Ledově Svěží Dech“ – to je bílá vrána
http://www.you­tube.com/watch?v=qo03nJS­Nrl4

Valky

Vadí mi, že mám puštěnou TV, koukám na film . seriál a ten je normálně hlasitý, začnou reklamy a šíleně to řve, div to neutrhne uši! K tomu člověk slyší, takhle nahlas!, úplně kraviny… Výrobek, který je na trhu 5 let je šíleně průlomový a největší novinka, protože se nejspíš málo prodával, jen párkrát se stane, že člověk narazí na vtipnou reklamu, která se mu líbí. A jelikož to společnosti vycítí, nechají ji pouštět tak často, až Vám také leze krkem…

slipknotak

Mají dva způsoby jak upoutat diváka : Buď vytvoří krásnou reklamu propracovanou s dobrými herci za spoustu peněz- kterou si lidé budou pamatovat a koupí si ten výrobek. A druhý způsob je že udělají tak trapnou a naprosto bezduchou reklamu za pár korun, kterou si lidé ale taky zapamatují a koupí si ten výrobek. Protože si budou třeba povídat dva a řeknou si hele viděl si tu reklamu jak ty ženský spadl jogurt a ona řekla ono se to rozbilo na co to vlastně bylo ? jo na muller mix–a takhle si to lide pamatuji.