paul1

Co Vás v posledním čase pobavilo?

Já jsem se dnes s chutí zasmál při vysílání ČT, byl tam příspěvek o tom, že našli pušku myslivce, kterému ji odnesl před 4 dny jelen na parozích. Podařilo se mu nějak jí zbavit. Jelen dostal přezývku „Puškin“.

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se říct, že přímo pobavilo, ale zasmála jsem se Jako většinou, když přepínám TV a zastavím se u některého pořadu, který neznám. Např. pořad Popelka Je vidět, že peníze motivují účastnice k závisti, – vyhrát a získat peníz. Jenž kroutím hlavou, když se doví „tému“ od „stajllisty“.

Téma a jeho splnění hodnotí Osmani Lafita, módní návrhář, má někdy vtipné poznámky, hodnocení nepřesnou češtinou, která působí velmi roztomile. K tomu jeho gestikulace, takže se musím i smát.

Žasnu, co lidé udělají pro to, aby vyhráli, kritika od návrháře je nepoučí. Jenže kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe.

Další odpovědi
Kepler

Něco ze života, včera v Tescu u pokladen: paní přede mnou něco upadlo na zem a jak se pro to shýbla, tak si malinko prdla. To ještě každý držel „poker face“, jako by se nic nestalo. Jenže jakmile vyložila zboží na pás, tak tam dala takovou tu přepážku. Stálo na ní FEEL ME…

anonym

Televizní trapasy, sice jen zřídka, ale přece se člověk zasměje, když se moderátor přeřekne ;)

seraphico

Naposledy mě pobavila odpověď jedné soutěžící ve finálové hře Co na to Češi.
Otázka zněla: „Jakou zbraň používali husité?“
Odpověď: „Pistole“

Nervy dobře zapracovaly 😃

zjentek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ynp7O45r0s8&t=­84s

No… nic moc. Kellner zemřel, kovid řádí dál, planeta se dále zanáší plasty, nejvíce oceány… a jako vůbec na tom internetu „bavící“ zprávy moc neletí. To jsem vypozoroval po 8,5 letech sezení u něj. Až to bude deset, vrátím se z5 do života v pohybu, bo tahle kapitola mě opravdu moc nebaví/nepoba­via. (;

marci1

Třeba tomuto kurióznímu blbnutí:
https://pardu­bicky.denik.cz/zpra­vy_region/dos­pivajici-divku-zaseknutou-v-nakupnim-voziku-museli-vystrihat-hasici-20210325.html
Tam to šlo, ale ven už ne a tak měla dívčina vozík na „p.delce.“ 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.