Avatar uživatele
paul1

Co Vás v posledním čase pobavilo?

Já jsem se dnes s chutí zasmál při vysílání ČT, byl tam příspěvek o tom, že našli pušku myslivce, kterému ji odnesl před 4 dny jelen na parozích. Podařilo se mu nějak jí zbavit. Jelen dostal přezývku „Puškin“.

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Kepler, seraphico, anonym před 1112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nedá se říct, že přímo pobavilo, ale zasmála jsem se Jako většinou, když přepínám TV a zastavím se u některého pořadu, který neznám. Např. pořad Popelka Je vidět, že peníze motivují účastnice k závisti, – vyhrát a získat peníz. Jenž kroutím hlavou, když se doví „tému“ od „stajllisty“.

Téma a jeho splnění hodnotí Osmani Lafita, módní návrhář, má někdy vtipné poznámky, hodnocení nepřesnou češtinou, která působí velmi roztomile. K tomu jeho gestikulace, takže se musím i smát.

Žasnu, co lidé udělají pro to, aby vyhráli, kritika od návrháře je nepoučí. Jenže kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Něco ze života, včera v Tescu u pokladen: paní přede mnou něco upadlo na zem a jak se pro to shýbla, tak si malinko prdla. To ještě každý držel „poker face“, jako by se nic nestalo. Jenže jakmile vyložila zboží na pás, tak tam dala takovou tu přepážku. Stálo na ní FEEL ME…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Televizní trapasy, sice jen zřídka, ale přece se člověk zasměje, když se moderátor přeřekne ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Naposledy mě pobavila odpověď jedné soutěžící ve finálové hře Co na to Češi.
Otázka zněla: „Jakou zbraň používali husité?“
Odpověď: „Pistole“

Nervy dobře zapracovaly 😃

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ynp7O45r0s8&t=­84s

No… nic moc. Kellner zemřel, kovid řádí dál, planeta se dále zanáší plasty, nejvíce oceány… a jako vůbec na tom internetu „bavící“ zprávy moc neletí. To jsem vypozoroval po 8,5 letech sezení u něj. Až to bude deset, vrátím se z5 do života v pohybu, bo tahle kapitola mě opravdu moc nebaví/nepoba­via. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba tomuto kurióznímu blbnutí:
https://pardu­bicky.denik.cz/zpra­vy_region/dos­pivajici-divku-zaseknutou-v-nakupnim-voziku-museli-vystrihat-hasici-20210325.html
Tam to šlo, ale ven už ne a tak měla dívčina vozík na „p.delce.“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek