Avatar uživatele
Michal Kole

Co Vás v poslední době začalo nejvíce bavit ? Mám na mysli, jakou jste si našli novou zálibu/koníček/hob­by ?

Mě začalo bavit si číst řešené slovní úlohy z matematiky a fyziky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Deli, anonym, Lorrien, anonym před 4292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Žádný new koníček, moje zájmy jsou letité, stabilní a plně mne zaměstnají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Pečení rolád a dortů, na které jsem si dříve netroufala a teď zjistila, že na tom není nic obtížného, za to fantazie se do nich dá dát víc než dost. Zrovna plním a zdobím dvě bezlepkové rolády – jednu na večerní rodinnou sešlost, druhou zítra manželovi pro kolegy z práce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Moje záliby jsou pořád stejné – čtení knih, poslech hudby, příroda a zvířata a tak. Zatím jsem si nenašla nic nového a ani nehledám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dívat se na pěkné ženy. Heč!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pěstování zeleniny ve skleníku je moje nejnovější záliba, která přibyla k těm starým.
Doplňuji:
Jinak rostliny celkově. Říše rostlin a stromů mě opravdu fascinuje..

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemám nových koníčků. I v těch stávajících je pořád spousta nových věcí, které stejně nemůžu stihnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Michale, já mám v poslední době největší radost, když můžu odepsat Tobě na nějakou duchaplnou otázku duchaplnou odpověď, nebo úplně naopak smazat GVKB jeho přespříliš oduševnělé a nesrozumitelné dotazy. V tom už se začínám cítit jako ryba ve vodě (vlastně jako plavkyně na bazéně).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

e-cigarety :) různé způsoby funkčnosti, vylepšování dílů apd. je to nekonečné téma :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Začal jsem plavat v 50 m bazénu pod vodou na 2 nádechy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balic/ka

Knihy..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Latina ;))) Matematika a fyzika… tak tomu se nevěnuji ani ve škole (a pak to tak vypadá na vysvědčení) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

když mám čas tak trhám pařezy zejména pro místní zemědělské družstvo v jejich sadě.Je jich tam po vykácených jabloních 1900 takže je o zábavu postaráno.Ale BVP 2 si stím poradí.A už sháním další kšeft.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Před loňskými vánocemi jsem si ve sklepě zařídil dílničku,kde lepím papírové modely .Kdysi jsem začínal s modýlky z časopisu ABC,potom jsem dlouhá léta nelepil.Teď stavím velké složité kamiony.Na zimu mám připravenou krabici plastových kamionů,kdysi slepených a potom zase polámaných,které chci zase zkompletovat.Kromě toho hodně jezdím na horském kole,ale to už mám odmlada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Díky svým stávajícím „koňům“ nemám čas na nové – v bazénu a na parketě trávím nejvíce volného času. A pak u plotny, vaření mě neskutečně baví.
Ale teď jsem si vzpomněla – dostala jsem komplet francouzskou kuchyni – takže listuji super recepty a dost na nich ujíždím. Jsou to fakt lahůdky a moc mě baví se s nimi „patlat“.

0 Nominace Nahlásit