Michal Kole

Co Vás v poslední době začalo nejvíce bavit ? Mám na mysli, jakou jste si našli novou zálibu/koníček/hob­by ?

Mě začalo bavit si číst řešené slovní úlohy z matematiky a fyziky.

Nejlepší odpověď
www

Žádný new koníček, moje zájmy jsou letité, stabilní a plně mne zaměstnají.

Další odpovědi
Deli

Pečení rolád a dortů, na které jsem si dříve netroufala a teď zjistila, že na tom není nic obtížného, za to fantazie se do nich dá dát víc než dost. Zrovna plním a zdobím dvě bezlepkové rolády – jednu na večerní rodinnou sešlost, druhou zítra manželovi pro kolegy z práce.

anonym

Moje záliby jsou pořád stejné – čtení knih, poslech hudby, příroda a zvířata a tak. Zatím jsem si nenašla nic nového a ani nehledám.

mosoj

Dívat se na pěkné ženy. Heč!!!!!!

anonym

Pěstování zeleniny ve skleníku je moje nejnovější záliba, která přibyla k těm starým.
Doplňuji:
Jinak rostliny celkově. Říše rostlin a stromů mě opravdu fascinuje..

Drap

Nemám nových koníčků. I v těch stávajících je pořád spousta nových věcí, které stejně nemůžu stihnout.

anonym

Michale, já mám v poslední době největší radost, když můžu odepsat Tobě na nějakou duchaplnou otázku duchaplnou odpověď, nebo úplně naopak smazat GVKB jeho přespříliš oduševnělé a nesrozumitelné dotazy. V tom už se začínám cítit jako ryba ve vodě (vlastně jako plavkyně na bazéně).

KdoSiOdJinud

e-cigarety :) různé způsoby funkčnosti, vylepšování dílů apd. je to nekonečné téma :)

sevos

Začal jsem plavat v 50 m bazénu pod vodou na 2 nádechy.

balic/ka

Knihy..

Lorrien

Latina ;))) Matematika a fyzika… tak tomu se nevěnuji ani ve škole (a pak to tak vypadá na vysvědčení) :D

honza19hk

když mám čas tak trhám pařezy zejména pro místní zemědělské družstvo v jejich sadě.Je jich tam po vykácených jabloních 1900 takže je o zábavu postaráno.Ale BVP 2 si stím poradí.A už sháním další kšeft.

Rocker

Před loňskými vánocemi jsem si ve sklepě zařídil dílničku,kde lepím papírové modely .Kdysi jsem začínal s modýlky z časopisu ABC,potom jsem dlouhá léta nelepil.Teď stavím velké složité kamiony.Na zimu mám připravenou krabici plastových kamionů,kdysi slepených a potom zase polámaných,které chci zase zkompletovat.Kromě toho hodně jezdím na horském kole,ale to už mám odmlada.

Damiana

Díky svým stávajícím „koňům“ nemám čas na nové – v bazénu a na parketě trávím nejvíce volného času. A pak u plotny, vaření mě neskutečně baví.
Ale teď jsem si vzpomněla – dostala jsem komplet francouzskou kuchyni – takže listuji super recepty a dost na nich ujíždím. Jsou to fakt lahůdky a moc mě baví se s nimi „patlat“.