Kepler

Co vás udržuje v účasti na tomto webu?

Nejlepší odpověď
dudu

něco jiného?:

Zřejmě návyk.

Další odpovědi
Kelt

něco jiného?:

Z každého asi něco a možná, i něco jiného. To je u každé otázky jiné. Někdy mne něco napadne a položím otázku, pak si uvědomím, jakou jsem napsal blbost . A když odpovídám na otázky, tak se snažím něco napsat. Možné zajímavé, někdy dám něco pro zasmání, občas někoho asi vytočím atd.

Altair-AC

zdroj informací

MartGrin

zdroj informací

Arne1

něco jiného?:

Kajoch

zdroj informací

Kryšpín

Rozčilování některých zlato-stříbrných účastníků a jejich práskačské pudy.

led

Majster Kepler, škoda tak priskorého uzavretia „nočnej otázky“
Odpovedí s rôznymi myšlienkami by bolo určite veľa.

Pre mňa osobne je to nielen zdroj informácii o hľadaných témach,
ale aj zdroj
1 – o človeku a jeho myslení, o jeho vonkajšom, ale aj vnútornom prejave so zakrytou tvárou anonyma v dave ďalších anonymov (aj keď sa niektorí navzájom poznajú)
2 – o problémoch a radostiach okolo nás
3 – o rôznych informáciách z vedy a techniky
4 – o objavovaní neznámeho

Preto vás vážený Kepler, kým nepríde ten mimozemšťan aliendrone, ktorý týmto uzavretím otázky stratil možnosť svojho precíteného prejavu, neztvárajte svoje zaujímavé otázky tak prirýchlo, dajte možnosť pospolitému ľudu vyjadriť sa k otázkam bytia a nebytia. Nenechávajte všetko na Hamleta Dudu „byť, či nebyť“ užívateľom tejto stránky…

Kepler

Dobře, já se polepším. Já měl jenom strach, že se projeví alien. To bych potom nemohl spát.

led

že sa bojíte takého námesačníka. Veď stačí rozsvietiť svetlo a hneď zmizne.

Kepler

Dudu, tys to asi trefil!

anonym

Musí to tak být, jinak to nedává příliš smysl.