FlAsh_7

Co Vás udělalo úspěšným?

Odpovědi
ivzez

Nikoho nic neudělalo ani neudělá úspěšným.
O úspěch se musí každý zasloužit sám.

I když se to někomu nemusí zdát,
mělo by na začátku stát umění přemýšlet a vidět souvislosti.

Kelt

Je třeba si uvědomit, že úspěch není velikost konta, počet diplomů, počet domů, milenek a procestovaných zemí. Je to cesta, která se buduje, a záleží jen na nás. Mohu být úspěšný tehdy, až tomu uvěřím.

Schluker

Co je to uspech? Kazdy to vnima po svem a je to tak spravne.

Pro me je uspech uzivit svou rodinu tak, abychom se v nicem nemuseli prilis omezovat a zaroven s ni mohl travit co nejvice casu. Pro jineho muze byt uspech byt movity nebo vlivny, pro jineho muze byt uspech prezit kazdy dalsi den.

Uspech se neda zmerit ani vypocitat…

Jakub Tlapal

Nic. O úspěch se musíš zasloužit svými činy, nespadne ti jen tak do klína 😁 . Nic není zadarmo. Je potřeba praxe a neustále na sobě pracovat. Číst odbornou literaturu, poslouchat audioknihy , chodit na kurzy, setkávat se s úspěšnými lidmi a hlavně tomu věnovat veškerý čas a vytrvat 🙂 .