Co vás příjemně naladí?

Z dálky mnohý člověk může vytvářet iluzi toho že je dobře naladěn ale z blízka se pozná že je zle naladěný a rozladěný mrzout.

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná možnost

Mně dobře naladí, když za celý den nenarazím na blbce, ale málo kdy se mi to podaří

Další odpovědi
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Mě příjemně naladí každý den a nikdy si ho nenechám pokazit. Jinak bych v možnostech zvolila ještě zvířata a navíc knihy.

Deli

Jiná možnost

Úplně všechno, co zde píšeš, jsou pozitivní „ladidla“. Já bych k nim, na první místo, přidala manžela a děti a společné zážitky – třeba pohodovou procházku lesem.

bolak

Jiná možnost

Tvoje otázky, to je hotový balzám na duši.

Kohut57

Jiná možnost

Souhlasím s Drapem, ale to je téměř nemožné. Hezký pohled, milé slovo manželky a jsem obrněný a naladěný .

franku

Sex

Není nad to se hezky pomilovat,potom už jen lednice a špajz.

anonym

Veliký zisk peněz

Doplňuji:
nejlíp by mě naladilo, kdyby mi někdo před barákem vysypal kamion pětitisícovek, vůbec by mě neštvalo, že to nesložil do sklepa, jak to pitomý uhlí, sbírala bych až do aleluja, jen si tu nádheru představ,to bych byla naladěná do konce života :DDD, NO A NENÍ TO SNAD PRAVDA?Pak si můžeš dovolit úplně všechno, vztahy se zlepší, byl by psychický klid, nic by mě neštvalo, ani ty závistivci kolem, každýmu členovi rodiny bych koupila něco, po čem celý život touží, a konečně bych si mohla koupit ten novej noťas chrochroooooooo

RyuzakiKate

Jiná možnost

Obohacující konverzace s lidmi.

Pudlík

Jiná možnost