Avatar uživatele
Adri ..

Co vás nejvíce ovlivňuje při výběru partnera ?

Partnera pro život ne pro jiné aktivity a podobně. Je to vzhled či povaha ? A co vůbec ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, IK před 4457 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Charisma a hlavně,když zahoří jiskra. Může se mi líbit čí být sympatický kde kdo,ale jiskra,ta jen tak u každého nevzplane. Nejde o vybíravost,ale o skutečné zažehnutí..
Ale jak praví známé moudro:
Jiskra vzplane,když na ni foukáš,zhasne,když na ni plivneš,obojí přitom vychází z jedněch úst.

Mužský,který se mi nabízejí,pořád odmítám,protože po tom,čím jsem si prošla,mě bohužel ovlivnuje strach,který je silnější než já a nedovolí mi jít do nového vztahu. A to i přesto,že nedávno snad jiskra po dlouhé době opět přeskočila,ale znovu bujuji se strachem.
Všichni mi říkají,že je to hodný člověk,at se nebojím…vypadá opavdu hodný a ještě k tomu je charismatický­..no,uvidím,jak se s tím poperu..
Také mě ovlivnuje,když chlap není frajírek,ale je z něj cítit,že je hodný a veselý…
Jinak láska může přijít dřív,než si stihneme vybrat…:-)
Doplňuji:
Ad Jennysh,to jste myslel vážně? Jestli ano,tak moc děkuju:-)

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Ta současná pro život.
Pro aktivity: řekl bych společný zájm pro tu aktivitu, ale nesmí být až moc aktivní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jennysh

Aby měl partner,to co má málokdo. Srdce na pravém místě.

Doplňuji:
Andělé: Tohle je střašně nádherně citově vyjádřeno. Nechcete psát romány? :).

Upravil/a: jennysh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Rozhodně povaha a v povaze různé okouzlující věci které se zájmem pozoruji až se zahledím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mně už vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

zda se dokaze postarat a zabezpecit rodinu,nemusi byt krasny,ale sympaticky,musim se s nim citit dobre,a mel by byt nad veci.je toho moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Kromě toho ostatního,co už tu bylo řečeno,je to jídlo.Nechám se prostě chytit na jídlo.U málo které z dřívějších známostí jsem byl schopen jíst.Nějaký psychický blok,ne u každé mi chutnalo.
Jinak je to přirozená inteligence,mírnost a aby mi poskytovala dost svobody volby bez nátlaku,společné zájmy.Vzhled taky hraje svou roli,ze všech dřívějších nároků jsem slevil,zůstal jen jeden-nesmí být tlustá a musí to být bruneta.Zaručeně mne odradí vulgarita.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek