Georgo2010

Co Vás nejvíce motivovalo při nástupu do zaměstnání, a jak se v průběhu času naplnilo Vaše očekávání?

Odpovědi
quentos

práce v oboru (lektorství angličtiny), nadprůměrné hodinové sazby, setkávání s inteligentními lidmi (kolegové, studenti), slib dalšího průběžného školení a poznání netradičních metod výuky. To vše se naplnilo do puntíku, ale aby to nebylo všechno tak růžové, na nás lektorech vedení skutečně nechutně šetří (i navzdory oněm nadprůměrným hodinovým sazbám). Ale to tak je všude, to by si holt člověk nevybral.