Michal

Co Vás nejvíc zarmoutí? Nemusí to být ztráta nejbližší osoby.

Jsou na světě věci,které máme rádi a s nima je život hezčí.Někdy se stane,že onu věc ztratíme.Co pak???Jak nám je?
Doplňuji:
Nicascu děkuji

Nejlepší odpověď
pastaC

když mi spadne rohlík na zem

Další odpovědi
iwetax

Když chodím kolem jatek a drůbežárny kde jsou nákladáky s trpícímy zvířaty

Nikuška

nejvíc, když mě kluk pošle do pr***e :((..protože toho jsem už zažila hodněkrát, ale furt mě to rmouti. Je nám mizerně

afro.minerva

Mne vždycky nejvíc zarmoutilo, když jsem byla nucena spálit nějaký mosty. Občas nějaký člověk podrazí a je to bohužel spíš pravidlem. A pak je člověku dost blbě. Ale za nějakej čas už ho pak ten podrazák už nezajímá a spíš tomu podrazákovi chybí ten přítel, kterýho podrazil. Takže nakonec se to srovná.

anetadela1

Mě zarmoutí, když to přeženu s vynadáním svojí dceři. Už se mi několikrát stalo, že jsem se (potají) až rozbrečela, protože jsem si uvědomila, že jsem to přehnala nebo že dostala vynadáno neprávem.....

Tombik

Hele já teda nevim, ale tenhle server není od dělání osobních průzkumů…

Nicasca:Kámo, ty máš ale velkej temperament…

nicasca

To Alneed !!! : NECH Michala na pokoji ty TROUBELíNE,sám odpovídáš na dotaz PROZRAĎTE VĚK,kde jsem se dozvěděl,že je ti 13 tak hodně rychle zklapni,abys někoho okřikoval na to opravdu nemáš věk..,

na tebe fakt temperament není třeba 🙂

fortin

Zarmoutí mě, když po letech potkám člověka který by mohl být dávno mrtev. Ale snažím se ho potěšit postřehem, že je mnoho dobrých lidí kteří už tu nejsou, zatímco zde zůstávají lidi, kteří by zde dávno být už nemuseli.