kukulicka

Co vás nejvíc baví na PC?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Mimo jiného hlavně ten snadný způsob, jak se bez námahy přesunout do kteréhokoliv místa na světě, nebo získat libovolnou informaci…

Další odpovědi
anonym

Hlavně to, že nemusím obcházet knihovny a prohledávat různé zdroje abych získala potřebné informace a podklady. Také od té doby, co lze toto získat z pohodlí domova, nabrala jsem asi 10kg :))

anonym

Vypnutí PC.

anonym

tahle obrazovka http://www.po­radte.cz/pictu­re/2009/106041­.jpg
Doplňuji:
http://win98.yc­.cz/image/clan­ky/bsod2.jpg (někdo tam vyměnil původní obr)

Michal Kole

zkoumat možnosti programů, hrabat se v systému a objevovat různé nastavení, programovat

huxa

vcelku opak michala kolesy, rozebírání, výměna hardwaru, …

balca

SvětAndroida.cz,XDA,Ja­blíčkař.cz,Xpe­ria.cz,Youtube,E­mail,Facebook,Twit­ter,Počasí,iD­nes.cz,Novinky­.cz, Mítvsehotovo.cz,růz­né blogy,čtu články a hraji Counter Strike 1.6 :D asi tak a somozřejmě komunikuji a dělám věci do školy to je vše
Doplňuji:
Odpovědi.cz a Zpovednice jo a ještě Pornhub.com :D