Co vás napadne jako první, když uvidíte svoji tchýni?

Určitě i něco hezkého.

Nejlepší odpověď
anonym

Panebože, tys vstala z mrtvých?

Měl jsem fantastickou tchyni, ale bohužel už není delší dobu mezi námi.

Další odpovědi
anonym

Také bohužel, už není mezi námi.A když jsem ji poprvé uviděl…paní na samotě (odkud je moje manželka) a dokázala se postavit k jakékoliv práci.Když jsem se přijel poprvé představit, tak žádné velké prohlížení. "Máš montérky,ne? nevadí tady jsou nějaké, potřebujeme řezat dříví na zimu."Dokázala s mojí nynější manželkou,vytáhnout ze stodoly cirkulárku, zapojit na přivezený motor na trakaři a začít sama řezat.Jen jsem zíral.
Ono je také potřeba vědět v jaké rodině dívka vyrůstala a jak se dokáže postavit k jakékoliv práci (a ne o tom jak chodí načančaná).
Tchána jsem bohužel nepoznal, zemřel když manželka byla ještě dítě.

marci1

Tchyni nemám, ale pokud bych ji měla, tak budeme nejlepší kamarádky. 🙂
Akorát je škoda, že maminka manžela se nazývá tchyně, já ji budu říkat maminka.

johana 56

Bohužel ji už neuvidím.
Při vyslovení nebo přečtení slova tchyně se mi vybaví její vždy usměvavá tvář, vlídné povzbuzení, ale i jemné pokárání. Prostě druhá maminka…

Drap

Podle situace. Pokaždé něco jiného. Mám pohodovou tchýni.

Emefej

Mám odpověď se na 100% shoduje s barbakanovou.

honza19hk

zase nějakej průser.. Tchýně=průser!

lexx

aaa ! už jsou tady (mimozemšťané)

klumprt

Napadne mě: „Řekni: Ahoj babi, řekni to, řekni to, řekni to…“ A když to řeknu, tak mě napadne: „Uf“

anonym

Nemám tchyni, ale znám spoustu humorných vtipů na téma tchyně:

Potká Pepa Honzu:
„Jaké máš plány na víkend?“
„Půjdem se synem pouštět draka.“ povídá Honza.
„To je náhoda. Já taky… …jdu doprovodit tchýni na vlak!“…hihi.

Danina65

Jako nevěsta jsem se hodně naplakala, paní tchýně zestárla, už nemá tolik sil se nám cpát do života a s vehemencí sobě vlastní ho organizovat 🙂Pokud bych měla být spravedlivá, některé věci jsem pochopila a snad i odpustila, ale nekompromisně a útočně se mladým snažit vládnout…To prostě nejde, co vy na to?