Lleni

Co vás dokáže potěšit, udělat rados, nebo uklidnit?

1obětí někoho koho mám ráda( nebo plyšáka)
2čokoláda
3lehnout si na postel s vědoím že mám uklizeno a naučeno a v dosahu není pavouk
4vykoupat se
5přespat u kámošky a podrbat všechny známe i neznámé
6nakupovat
7jít do přírody
8čipsy
9dostat dárek jen tak
10pustit si hudbu s pozitivní energií

Nejlepší odpověď
briketka10

já si nejradějc pouštím hudbu, hladím mýho kocourka
Ufíka, dívám se na stažený filmy u toho piju kávičku a
pokuřuju, ale ze všeho nej, nej se dlouho válím v posteli ☺

Další odpovědi
Damiana

Když přijde manžel domů (nebo já a doma je on) – to setkání, že zas budeme spolu. A pak také takové čistě sobecké věci…:-) Mám ráda dlouhou relaxační lázeň s olejem granátového jablka, zábaly, masáže – ty nejvíc! Pak je to plavání, sauna a hlavně tanec (teď jsme dorazili ze dvou vánočních tanečních večírků – nemělo to chybu:-). Taky mě uklidňuje vaření a hraní si s mým psem…No a pak nějaká dobrota – třeba najemno nakrájený uherák, šunka, vynikající sýr a kyselé okurky.:-)

manon

Pěkné :) Přeju Ti to.
Ale u toho plyšáka je jeho obětování přece jen silné kafe pro Tvoji radost – tak pro příště objetí :) A známé u kámošky, když už musíte, raději zdrbejte než podrbejte :)
Doplňuji:
Nic ve zlém, neopravuji normálně pravopis – ale tady jsou to věci dost zásadně měnící obsah sdělení – to byl zámerný fórek nebo chybky, co se vloudily?

huxa

tak jsi mě připomněla, jak jsem obětoval plyšáka, který měl takové ty ručičky a dával je k sobě při roztražení-nejspíše pomocí přužinky :D, no, dal jsem mu tam petardu, zapálil a to mi udělalo neskutečnou radost asi v 9 letech.

anonym

Mě potěší když udělám nějakou práci (ať už mamce pomůžu s úklidem, udělám projekt do školy…) tak to, že si té práce někdo cení a dokáže ji pochválit a ohodnotit. Jinak mám ráda maličkosti – stačí když k svátku dostanu nějakou blbost, nebo mám ráda když jsme všichni spolu, s rodinou, s partou venku :) A nezapomeň, ke štěstí stačí málo :) Tak ať ho máš co nejvíc :)

panxnotdead

11 dostat peníze :D

franku

Sex.

briketka10

huxo tys musel být pěknej raubíř ☺

manon

Je pořád :)

huxa

manon-a co kdyby napsala, že jí nejvíce udělá šťastnou objetí od přítele? :)

manon

huxa: Na tom by nebylo nic závadného – snad – neco jsem přehlídla?

manon

:D Dlouhé vedení, promiň, koukám u toho na film …