Rokio

Co vás dokáže nejvíce naštvat?

poznámka: Berte jen v potaz činnosti internetové komunikace.

příklady: stalking, spamming, trolling, posílání malwarů atd.

Nejlepší odpověď
gecco

Jako v životě…
Lidská blbost…
Jinak nic…
😉

Další odpovědi
RyuzakiKate

Pokud by mě mělo naštvat něco, co se týká internetu, tak na něj vůbec nelezu. Ono se neříká „welcome to the internet“ pro srandu králikům. Ale dobře, štve mě, že spoustu věcí nelze komentovat, pokud člověk nemá účet na facebooku, to mi přijde opravdu hloupé. A celkově, když se nemůžeš účastnit soutěží a podobně, pokud nemáš někde účet.

ivzez

Souhlasím s Geccem. Jen bych přidala zlomyslnost
a obtěžování zbytečnostmi či hloupostmi…

Kepler

Proti většině nežádoucích dárečků se umím bránit, nebo je ignorovat. Blbé je, že proti škodlivým virům se bránit na stopro nelze. Pro jistotu u PC kýchám jinam do prostoru.

Lurius

Asi když někdo snaží za každou cenu rozvést politickou diskuzi u článku, který s ní nemá nic společného.

still

Štve mě velký bratr a netečnost lidí. Nikdo s tím nechce nic dělat, jdeme jak ovce na porážku.