salsa verde

Co vaříte k dnešnímu obědu? Nebo za vás vaří někdo jiný?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Manžel vaří zelnici s klobáskou a máme bramborový salát a karbanátky

Další odpovědi
bigbít

Segedín…mňam…=0)

Miroslavst

My nevaříme, jedu na návštěvu, tak se nechám překvapit co bude.

verka

Jsem v práci, tak to asi nechám na restauraci. Ale na večer mám špekáčky na ohýnek, to umím.

lorja

Dnes budou pečené kuřecí čtvrtky s bramborem a okurkovým salátem.Polévku dělám z uzených vepřových žeber a s rýží.Po obědě si ke kávě dáme jablkový štrůdl.

GM

Dnes jsem pekla králíka na moravance se smetanou, k tomu brambory. Osazenstvo málem snědlo pekáč i s ušima.(uchama).

elektrikář

Upekl jsem jablečný štrůdl a a kafe s mlíčkem.