Co vám teď po obědě leží v žaludku?

Odpovědi
Kepler

Ještě jsem neobědval, ale právě klohním Kavkazský džuveč (modifikovaný). Je to můj první pokus a tak trochu experiment, takže chvíli možná v žaludku ležet bude. Nebo se brzy opět vrátí do světa téměř netknutý.

Lamalam

Ještě nic. Podávat se bude až krátce po 13té hodině – hovězí na houbách s rýží a jako dezert švestkovo-tvarohový koláč.

Jiří Bohumil

Výborný hovězí guláš, odleželý dva dny, přidal jsem si do něj i jednu nadrcenou usušenou feferonku a byla to bašta. V žaludku neleží, vše funguje a huba ještě teď pálí.
Ale nemělo to chybu.:-)))