akcul

co vám šlo ve škole lépe?

Nejlepší odpověď
Lucijej

čeština

Jediné, co jsem z matiky schopná použít je malá násobilka a trojčlenka, takže rozhodně čeština :o)

Další odpovědi
anonym

čeština

Bylo to v pohodě, ale češtinu jsem vždy bytostně milovala.

Sůwa

obojí v pohodě

Bez problémů, ale matika je mi bytostně bližší i ostatní předměty, pro které je matika základem. Nejsem ale schopna ( už to ani nezkouším ) se naučit nějaký cizí jazyk, z ruštiny jsem maturovala „dostatečně“ a skutečně mi to celý život dostačovalo 🙂.

Ella

obojí v pohodě

na základce, na střední to byla čeština, protože po matice s naší milou profesorkou jsem byla ráda, že mi zůstaly nějaký nehty…

race02

čeština

Damiana

čeština

Písmenka já odjakživa radši než číslice.

briketka10

čeština

nejvíce mě bavila čeština měla jsem bezva učitelku, učila nás i malovat a díky ní nás přijaly na grafickou školu byla nesmírně hodná :D
Doplňuji:
no já a matika tu uměla ségra a jak na mně řvala „ty si ták blbá to nevíš á plus bé to celý na druhóu“ co to budé tak mě doučovala a já kvůli ní měla vždycky horečku..

korbic92

matika

pizlicka

čeština

to koukam,ze vetsina matematiku nee::-)uff,nejsem tak nechytra,jak jsem si myslela:-))