Avatar uživatele
Mirdas

Co Vám schází ?

Každý den používáme auto, televizi, počítač, telefon, mýdlo a mnoho dalších lidských objevů a vynálezů.
Ovšem stalo se Vám již, že jste narazili na situaci, kdy jste si řekli: sakryš, už aby to někdo vynalezl, či objevil ?
Co to mělo být ?
Doplňuji:
-
Opravdu nejde o přání jako takové.
Dotaz směřuje k tomu, na co v běžném dením životě ( doprava, práce, domov, zábava atd. ) narazíme a jaký nový objev by nám neblahou skušenost pomohl zpříjemnit, nebo dokonce zcela vyřšit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Andělé, johana 56, redy, briketka10, zzzzz, marci1, petra15 před 3639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Zdraví. Toto přání nic nepřekoná. Vše ostatní jsou prkotiny.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?johana 56 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

pořádné Protiskluzové NĚCO pro všechny boty,
aby všichni lidi mohli chodit bezpečně, jak po
mokrém listí, sněhu a ledu !
a NĚCO po čem by mi zarostla malá pleška co
mám ve vlasech nic nepomáhá !! :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Awe, již J.A. Komenský jako učitel národů mimo jiné shrnul svoje poznání do věty: „všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest“., navíc pak podotýkám, že také veškerá náboženství přísně stanoví dobu kdy by měl být blahořečen hospodin a dny určeé k práci a lopocení.
Mně velmi chybí možnost určovat si na časové křivce bez omezení a protekce den svojí přirozené smrti a mít možnost jedenkrát tento okamžik libovolně posunout dopředu.
Doplňuji:
Moje přání reaguje na skutečnost, že Bible svým způsobem na smrtelníka apeluje aby se těšil na den svého skonu a ocitnují se v ráji.
Určitě se však ke mně připojí jedinci, kteří by se chtěli dočkat okamžiku až lidstvo bude moci cestovat v čase, ale také osobnosti, které uvítají možnost připravit sebe a svoje okolí na den své smrti a takto v klidu odejít!?

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nápady sú krásne, ale najviac ma potešia:
samoohlasovacie a samozviditeľňovacie sa kľúče a brýle, ktoré sa prihlásia už na púhe pomyslenie …sakryš, neviete, kde ich zasa mám?

zdravie…, ako sa to dá objaviť, alebo vynájsť? Buď ho mám v poriadku, alebo nemám a potrebujem zdravotný servis.
cestovanie časom…, stačí trocha fantázie a potom „ráno vstanu a poleju se čajem“, to radšej len v tej fantázii
protiskluzové něco…, ako krásne je behať bosý, chápadlami objať konár a prehodiť sa na vzdialený strom…
Tak nám zostáva už len ten humor a trochu pozitívneho nadhľadu, hneď sa svet zdá krajší aj bez vynaliezania vynájdeného či ďalších prkotín… aj keď aj ony potešia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Důležitého nic.

Jako takovou pohodlnou věc bych považovala dálkové (automatické) zavíraní okna. Když jdu večer spát, tak otevřu dokořán a zvláště v zimě se mi z pod deky už nechce vylézt a zavřít okno. Možná už to je vynalezené, nevím:-))) No pokud ne, bude to muset vynalézt manžel .-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Třeba nějaký nápoj nebo tabletku, po které by byli lidé hodnější, měli se rádi a nechyběl jim smysl pro humor. Někteří by to velmi nutně potřebovali ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ubrousek, prostři se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Cestování časem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stroj času…?
😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

něco aby člověk nebyl unavený a nemusel spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

volnost

pokud jde o hmotné věci, pak teleport

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

dudu
„vseliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest“(Komenský)…SU­PER !!!
nemás toho víc ?
takový výrok od klasika nahradí celou stránku, ne-li celou knihu…:-):DDD

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Jan Neruda: "Až Tě život omrzí a stane peklem, skoč do hajz.. po hlavě a přikryj se deklem.

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek